بهداشتی و مراقبتی

لیفت صورت (چگونه با چسب لیفت جوان شویم؟)

لیفت صورت

عمل کشیدن پوست های اضافی صورت جهت جوانسازی را لیفت می گویند. تغییرات پوستی با بالا رفتن سن و تغییرات آب و هوایی، دغدغه های فکری، مصرف الکل و دخانیات روی پوست نمایان می شوند. مثل: افزایش شل شدگی پوست، کاهش قابلیت ارتجاعی و تاثیرات منفی نورآفتاب روی بافت نرم چربی صورت. همین امر باعث ایجاد چاله ها و حفره‌های پوستی در نواحی مختلف به ویژه شقیقه‌ها، گوشه‌های لب، اطراف چانه و گونه می‌شوند. در لیفت صورت با بالا کشیدن ابروها (لیفت ابرو)، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه دار کردن فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … می توان به جوان سازی و شاداب سازی صورت کمک کرد.

لیفت صورت
خرید صابون لیفت ابرو میسان از فروشگاه آنلاین ماها

 

در علم پزشکی لیفتینگ با یک عمل جراحی صورت می‌گیرد که طی آن پوست را در نقاط مختلف کشیده و چهره جوان تر به نظر می‌آید. اما بسیاری از مردم ترجیح می دهند که عوارض جراحی را نداشته باشند و از روش‌های کم خطر استفاده کنند.

لیفت ابرو چیست؟

انحنای ابروها به سمت بالا یکی از مواردی است که باعث زیباتر شدن و شادابی صورت می شود. لیفت در لغت به معنی بالا کشیدن است و لیفت‌ها از جمله لیفت ابرو و لیفت پیشانی از جمله خدمات زیبایی هستند که در مراکز مختلف پوست انجام می‌شوند.

چگونه ابروهای خود را در خانه لیفت کنیم؟

اگر ترجیح می‌دهید عوارض مواد شیمیایی و عمل را نداشته باشید و در خانه و بدون مواد کار لیفت ابرو را انجام دهید، بهترین راه برای این کار ژل آلوئورا است. بدین صورت که هر بار می‌توانید شانه ابرو را به این ژل آغشته کنید و ابروهای خود را شانه بزنید. با این کار باعث تقویت و هاشوری شدن ابرو خود خواهید شد. اما باید در نظر بگیرید این کار موقت است و بعد از شستن صورت اثر آن از بین می‌رود. راه دیگر برای اینکار استفاده از صابون لیفت ابرو و پلک است.

 

 

چه کسانی می توانند از صابون لیفت جهت لیفت صورت استفاده کنند؟

روش‌های مختلف لیفت به افرادی توصیه می‌شود که جهت رویش تارهای ابروهایشان به سمت پایین است یا ابروهایشان دیرتر فرم و حالت می گیرد. این موضوع را هم باید در نظر بگیرید که لیفت ابرو علاوه بر زیبایی‌ای  که به صورت می بخشد، باعث تقویت تار های ابرو نیز می‌شود. هم‌چنین لیفت ابرو با صابون لیفت با هر روش دیگری به هیچ عنوان باعث کاهش رشد موها و یا ریزش آنها نمی‌گردد.

لیفت ابرو
لیفت ابرو در خانه

خیلی‌ها برای افتادگی ابرو از تاتو ابرو استفاده می‌کنند که تاتو به هیچ عنوان از روی پوست قابل پاک شدن نیست و ممکن است با لیزر مقداری کمرنگ شود ولی خط سفیدی در جای تاتو همیشه باقی خواهد ماند. با افزایش سن، پلک‌ها و ابرو و پوست  صورت کمی افتادگی پیدا می‌کنند. برای رفع مشکل افتادگی و ایجاد تغییرات ظاهری بهتر است که پیشانی، پلک‌ها و ابروها کمی به سمت بالا کشیده شوند یا به اصطلاح لیفت انجام شود تا این افتادگی به چشم نیاید. لیفت ابرو به روش های مختلف می تواند جایگزینی بسیار بهتری نسبت به روش های دیگری باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *