نمایش 1–24 از 41 نتیجه

یکی از مهمترین محصولات بهداشتی که هم خانم‌ها و هم آقایان از آن استفاده می‌کنند شامپو و نرم‌کننده است. استفاده از این محصولات جنسیت نمی‌شناسد و هر کسی با هر جنسیتی به آنها برای حفظ طراوت و شادابی موها و همچنین تمیزی بیشترشان نیاز دارد. شامپوها در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند، نرم‌کننده‌ها نیز تحت عنوان برندها و مارک‌های مختلفی در بازار وجود دارند. فرمولاسیون ساخت هر یک از این محصولات باعث می‌شود تا شما موهایی زیباتر و درخشان‌تر داشته باشید. در انتخاب برند شامپو و نرم‌کننده باید دقت کنید تا در نهایت از محصولاتی استفاده کنید که بیشترین بازدهی را برای موهایتان به ارمغان می‌آورند.

خرید شامپو
شامپوها در مدل‌های مختلف سولفات‌دار و بدون سولفات به فروش می‌رسند. شامپوهای بدون سولفات موجب آسیب کمتر به موها می‌شوند اما شاید برای کسانی که موهای چربی دارند گزینه مناسبی به شمار نیاید. برای خرید مناسب‌ترین شامپو بهتر است که در ابتدا جنس موهای خود را بشناسید و از دکتر پوست و مو نیز در این زمینه مشاوره بگیرید.

خرید نرم‌ کننده
نرم‌کننده با شامپو تفاوت دارد. برخی فکر می‌کنند نرم‌کننده همان شامپو است که این کاملا اشتباه می‌باشد. نرم‌کننده‌ها برای ساقه‌های مو و حفظ طراوت آنها عرضه می‌شوند. در صورتی که شامپو فقط برای پوست سر و ریشه‌های مو تولید شده است. پس از خرید نرم‌کننده‌ها و استفاده از آنها باید دقت خاصی داشته باشید تا مبادا موادشان به ریشه مو نزدیک شود. البته در این باره برای اطمینان بیشتر می‌توانید با متخصصان پوست و مو مشورت کنید.