بهداشتی و مراقبتی

راهنمای خرید فیس براش + مزایا

فیس براش

فیس براش ابزاری محبوب است که برای پاکسازی پوست در سنین مختلف در میان خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیس براش یا براش شستشو با لرزش و چرخش موجب پاکسازی عمیق پوست صورت می‌شود. در بسیاری از موارد فیس براش‌ها (حتی فیس براش شارژی) ضد آب و قابل شستشو هستند. بنابراین می‌توان آن‌ها را در حمام نیز مورد استفاده قرار داد. البته فیس براش‌ها فقط برای صورت نیستند بلکه برس‌هایی برای تمیز کردن بدن نیز دارند.

کاربرد فیس براش

زدودن هر نوع آلودگی از پوست، پاکسازی سلول‌های مرده و انواع روغن و چربی‌های باقی مانده قدیمی و جدید از صورت جز مراقب‌های پوست است که با برس پاکسازی انجام می گیرد. افزایش خون رسانی به بافت‌ها و سلول‌های پوست صورت که توسط برس پاکسازی انجام می‌شود موجب شادابی و جوان سازی و همینطور پاکسازی پوست می‌شود.

فیس براش سیلیکونی
فیس براش عروسکی

انواع فیس براش

  1. فیس براش چرخشی

برس‌های کوچک که با چرخش‌های دورانی باعث پاکسازی صورت می شوند و پوست را به خوبی پاک‌ می‌کنند. تنوع براش در این نوع فیس براش (به خصوص در میان انواع فیس براش شارژی) بسیار اهمیت دارد و با توجه به نوع پوست باید براش مناسب صورت خود را انتخاب کنید. براش‌های کوچک و نرم برای پوست‌های حساس کاربرد بیشتری دارند. برای پوست‌های نرمال می‌توانید از برس متوسط و برای پوست‌های چرب از برس زبر استفاده کنید تا لایه ‌برداری بهتری انجام شود.

در این مورد ما به شما فیس براش فیلیپس را توصیه می‌کنیم.

در زمان استفاده ازبراش شستشو باید در نظر داشته باشید که برس‌های براش شستشو را محکم به صورت خود فشار ندهید زیرا اینکار باعث آسیب به صورتتان می‌شود.

  1. فیس براش لرزشی

 تکنولوژی خاصی و پیشرفته‌ای به نام اولتراسونیک در این نوع براش کار می‌کند که همان لرزش است. بدین صورت که هم دستگاه و هم برس ثابت بوده و نمی‌چرخد بلکه موهای برس به ارتعاش در‌ می‌آید. این لرزش ها در هر ثانیه ۳۰۰ بار موهای برس را به لرزه در می آورند و با این تکنولوژی به آرامی پوست پاک‌ می‌شود. افرادی که پوست‌های حساس دارند بهتر است برای جلوگیری از حساسیت از این براش شستشو استفاده کنند.

فیس براش فیلیپس
فیس براش فیلیپس

مزایای استفاده فیس براش

  • شستشوی عمقی و از بین بردن آلودگی‌های پوست
  • صورت شفاف و لطیف با از بین بردن سلول‌های مرده پوست پدیدار می‌شود و پس از استفاده از براش شستشو از کدری قبلی پوست خبری نخواهد بود.
  • با استفاده از برس پاکسازی لایه برداری ورت نیز انجام می‌شود. پس خیلی نگران لایه ‌برداری و صرف هزینه‌های سنگین در آرایشگاه‌ ها نباشید.
  • خون رسانی و ماساژ پوست که باعث کلاژن سازی و در نهایت جوان سازی پوست می‌شود از مزایای استفاده از براش شستشو است. به همین دلیل براش شستشو مانع از چروک زودرس در پوست می‌شود.
  • پیشنهاد می‌شود بعد از استفاده از برس پاکسازی از کرم‌های مغذی و ماسک ها برای تقویت پوست خود استفاده کنید زیرا برس پاکسازی با پاک سازی صورت باعث می‌شود صورتتان آماده ی جذب هر گونه کرم باشد.
فیس براش دوطرفه دستی
قیس براش دستی دو طرفه

چگونگی خرید محصول

برای خرید آنلاین انواع فیس براش سری به صفحه فیس براش در فروشگاه ماها بزنید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام ماها از جدیدترین محصولات باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *