نمایش 1–24 از 152 نتیجه

خط چشم ژله ای اینگلوت INGLOT وزن ۵.۵ گرم

قیمت اصلی ۵۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۸,۰۰۰ تومان است.

رژگونه مایع شیگلم حجم ۵.۲ میل

قیمت اصلی ۵۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۰۰,۰۰۰ تومان است.

پالت سایه ۳۶ رنگ B آلیس

قیمت اصلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۱۹,۰۰۰ تومان است.

پالت سایه۱۲ رنگ آلیس شماره c

قیمت اصلی ۲۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۰۷,۰۰۰ تومان است.

لوازم آرایش چشم

لوازم آرایش چشم و ابرو شامل پلت سایه، خط چشم، سایه ابرو و … می‌شوند. شما با خرید این لوازم می‌توانید زیبایی چشم‌های خود را به رخ همه بکشید. حتما تا به حال برخی آرایش‌ها را دیده‌اید که آرایشگران در آنها از چشم و ابروی معمولی، چشم‌ها و ابروهایی زیبا و خیره‌کننده ساخته‌اند. در واقع این چشم و ابرو‌های زیبا نتیجه استفاده از لوازم مخصوص آرایش چشم و ابرو بوده‌اند.
خرید لوازم آرایش چشم
لوازم آرایش چشم عبارت هستند سایه چشم، خط چشم، مژه مصنوعی و …! همه این لوازم در نهایت موجب می‌شوند تا زیبایی خاص و خیره کننده‌ای به چشم‌های خود هدیه دهید. اگر می‌خواهید روی چشم‌ها در آرایش زیاد کار کنید و به زیبایی چشم‌های خود بیفزایید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما تمام لوازم آرایش چشم را خریداری کنید.
خرید لوازم آرایش ابرو
لوازم مخصوص آرایش ابرو عبارت هستند از سایه، مداد، صابون مخصوص و …! هر کدام از این لوازم می‌توانند به نحوی روی زیبایی ابروهای شما تاثیر بگذارند پس از خرید آنها غفلت نکنید.

خرید لوازم آرایش چشم و ابرو موجب می‌شود تا آرایشی بی‌نقص و فوق‌العاده داشته باشید. بخشی بزرگی از زیبایی صورت شما به چشم‌ها و ابروهایتان بستگی دارد! پس در آرایش چشم‌ها را فراموش نکرده و لوازم مخصوص آرایش چشم و ابرو را خریداری کنید.

لوازم آرایشی