پنکک سیگنیچر

قیمت اصلی ۳۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۸,۰۰۰ تومان است.

خرید پنکک آرایشی

پنکک یا پنکیک آرایشی پودری خشک و فشرده است که به دلیل حالت پودری که دارد پوشش مناسبی را برای تکمیل آرایش و در روی کرم‌پودر فراهم می‌کند و ناهمواری‌های پوست را پوشانده و به افرادی با پوست چرب که همیشه از برق ناشی از چربی اضافه پوستشان گلایه‌مند هستند، کمک می‌کند تا این برق را از بی برده و ظاهر پوستشان مات و یکدست شود از این رو بسیاری از خانم ها به این دلیل اقدام به خرید پنکک می کنند.

پنکیک به خاطر نحوه پوششی که ایجاد می کند، برای افراد با پوست های بسیار چرب هم ایده آل محسوب می شود ؛ زیرا دربرابر گرما و یا تعریق هم تحت تاثیر قرار نمی گیرد. در واقع افراد با پوست چرب همیشه از این موضوع ممکن است شکایت داشته باشند که بعد از مدتی به خصوص در فصول گرم سال کرم پودر روی صورت آن ها محو میشود و یا با تعریق از بین میرود و ظاهر نامناسبی را فراهم می آورد که با خرید پنکیک آرایشی باکیفیت می توان این مشکل را حل کرد.

خرید پنکیک آرایشی باکیفیت

بسیار مهم است که هنگام خرید پنکک به کیفیت توجه کنید و پنکیک آرایشی مناسبی را برای پوست خودتان انتخاب کنید که خواب بسیار مناسبی روی پوستتان داشته باشد. هر چه خواب پنکک روی پوستتان بهتر باشد به زیباتر و طبیعی تر بنظر رسیدن پوست شما کمک خواهد کرد. البته انتخاب رنگ و یا درجه پوشانندگی هم از مسائلی است که باید هنگام خرید پنکک اصل به آن توجه نمود.