در حال نمایش 9 نتیجه

چسب لیفت صورت بدون زنجیر یا بدون کش برند eelhoe

قیمت اصلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت پلک چشم 90 عددی

قیمت اصلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۵۰,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت صورت بدون زنجیر

قیمت اصلی ۴۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۰۰,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت صورت زنجیردار

قیمت اصلی ۵۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۰۰,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت پلک ۱۰۰ تایی برند رافا

قیمت اصلی ۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۵,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت پلک مدل ۲۸۸ تایی برند کینپین

قیمت اصلی ۱۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت بینی

قیمت اصلی ۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵,۰۰۰ تومان است.

چسب لیفت پلک

قیمت اصلی ۱۴۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۵,۰۰۰ تومان است.

 

چنانچه تمایل دارید چروک‌های صورت و گردن خود را بپوشانید می‌توانید از چسب‌های لیفت‌کننده استفاده کنید. این چسب‌ها از پلاستیک‌های لاتکس، پلی‌اتیلن و … ساخته می‌شوند. از این چسب‌ها حتی برای کوچک کردن بینی هم استفاده می‌شود به شکلی که برخی افراد با استفاده چند ماهه از آن شاهد ایجاد تغییراتی در فرم بینی خود هستند. این در صورتی است که برخی افراد شاید نتیجه چندانی حتی پس از ماه‌ها استفاده مشاهده نکنند.

خرید چسب لیفت

چسب‌های لیفت این امکان را می‌دهند تا نقص‌های صورت و بینی خود را از بین ببرید. وقتی قرار است چسبی برای اجزای صورت خود بخرید بهتر است که همان اوایل به فرم صورت و اجزای صورت خود دقت کنید تا متوجه این موضوع که آیا چسب می‌تواند نقص‌های آن را از بین ببرد یا نه شوید.

خرید چسب لیفت صورت

چسب‌های مخصوص لیفت صورت یکی از بهترین گزینه‌ها برای از بین بردن چین و چروک‌ها هستند. عده زیادی به فکر جراحی‌های مختلف می‌افتند تا بتوانند چروک‌های صورت خود را از بین ببرند. این در صورتی است که با هزینه‌های کمتر که هیچ دردی هم ندارد می‌توانید به راحتی چین و چروک‌ها را از بین ببرید. این چسب‌ها را می‌توانید از فروشگاه‌های لوازم آرایشی خریداری کرده و استفاده کنید تا پس از گذشت مدت خاصی شاهد تغییرات صورت خود باشید.

خرید چسب لیفت بینی

با خرید چسب بینی کاری می‌کنید تا بینی‌تان جمع‌تر شده و فرم ظاهری زیباتری داشته باشد. البته این چسب‌ها برای هر بینی کارساز نیستند. کسانی که بینی‌های گوشتی دارند با استفاده از چسب‌ها می‌توانند فرم زیباتری به آن ببخشند. افرادی که بینی استخوانی دارند، نمی‌توانند از این چسب‌ها استفاده کنند چرا که چسب روی بافت بینی تاثیر نمی‌گذارد. اما این افراد می‌توانند برای بالا بردن نوک بینی از این چسب‌ها استفاده کنند.

چنانچه تمایل به خرید چسب لیفت مخصوص صورت و بینی دارید می‌توانید همین حالا از طریق همین سایت خریدتان را انجام دهید. ما بهترین چسب‌ها را از بهترین الیاف تهیه و عرضه می‌کنیم. شما می‌توانید با مقطوع‌ترین قیمت‌ها، چسب‌ها را خریداری کرده و استفاده نمایید.