نمایش 1–24 از 43 نتیجه

براش

براش آرایش,حتما موقع آرایش صورت ، برای شما هم پیش آمده که متوجه شوید به یک قلمو یا براش آرایشی مخصوص احتیاج دارید تا بتوانید از لوازم آرایشتان بهترین استفاده را داشته باشید اما این براش را نداشتید!. در این مطلب به شما انواع براش آرایشی که حتما باید تهیه کنید تا یک آرایش صورت حرفه‌ ای داشته باشید را معرفی می‌کنیم.

براش‌های آرایشی که برای آرایش پایه ضروری می‌باشند، به شما در یک آرایش درست و اصولی کمک می‌کنند. با این براش‌ها آشنا شوید و در اولین فرصت آن‌ها را تهیه کنید.

انواع براش آرایشی برای آرایش صورت حرفه ای

1. براش کرم پودر

این براش همان طور که می‌بینید، اندازه‌ی بزرگی دارد و این به خاطر این است که کار این براش پخش کردن کرم پودر در یک سطح بزرگ مانند صورت و گردن می‌باشد و کاری است که نیاز به ظرافت خاصی ندارد .

سر این براش پهن و مسطح است که برای یک کاور و پوشش دهی خوب، مناسب می‌باشد.

2. براش رژگونه

این براش آرایشی دارای سر گردمانندی است که با این طراحی خاص، می‌تواند با ظرافت بیشتری، رژگونه را روی صورت طبیعی جلوه دهد و رنگ را به آهستگی و ملایم روی گونه پخش کند نه مانند یک لکه بزرگ رنگ روی گونه شما!!

این براش را روی گونه به حالت رفت و برگشتی به سمت بالا و نزدیک گوش باید کشید.

3. براش کانتورینگ

کانتور صورت به مهارت و ظرافت زیادی نیاز دارد که این براش می‌تواند کمکتان کند. براش برای کانتورینگ صورت باید طوری باشد که خطوط و زوایای صورت را پوشش دهد و این قلموی مسطح و باریک کانتوریگ به خوبی می‌تواند یک خط از کرم برای گریم گونه و یا بینی و پیشانی ایجاد کند و در نهایت آن را به خوبی با خطوط اطراف محو کند.

4. اسفنج یا پد آرایشی

این یک وسیله‌ی همه کاره برای آرایش به حساب می‌آید. با این اسفنج به خوبی می‌توان کرم پودر، کرم کانتورینگ و پنکک را روی پوست مالید و کاملا محو کرد تا طبیعی به نظر بیاید.

5. براش سایه چشم

این براش آرایشی بسیار ظریف است و برای سایه زدن به پشت پلک و همچنین گوشه‌های چشم بسیار مناسب می‌باشد. از این براش می‌توان اندازه‌های مختلفی را تهیه کرد تا در سایه زدن و ایجاد سایه با خطوط ظریف‌تر به کار بیاید.

6. براش رژ لب

این براش هم با سایز و طرحی خوبی که دارد برای رژ لب بسیار مناسب است. با این براش به راحتی می‌توان گوشه‌های داخلی لب‌ و همچنین بالای لب را به خوبی رژ زد. در حالیکه با وسیله‌ی دیگر و یا استفاده از خود رژ به تنهایی نمی‌توان آرایش لب خوبی داشت و حتما رژ به بیرون خط لب‌ کشیده می‌شود.